Корінь і сперма

Корінь і сперма

Що мене вражає, що коли вулицю Комінтерна в Києві перейменували на Симона Петлюри, сямтешні міщухи проковтнули завиграшки. Петлюри – так Петлюри. Коли вулицю Щорса перейменували на Коновальця, ніхто з сямтешніх придурків і не загикнувя. Коновальця – так Коновальця. Хоч, звичайно, я Євгена Коновальця ставлю в один вузесенький ряд на предмет українського самоусвідомлення з князем Ігоровичем Святославом і гетьманом Сагайдачним. А коли мова зайшла про те, що в Києві є нарешті проспекти Бандери і Шухевича  – народ сямтешній  повстав. Як же так – Бандера і Шухевич. І на те їм кажу: «Але ж Петлюру ви «проковтнули», не кажучи вже про Коновальця».

Одне слово, я пишаюся тим, що в Києві є вулиця Євгена Коновальця. Справді, Євген Коновалець є уособленням «тихого» творення того, хто через попри все «сапає» своє поле.

Дивно й гидко, що нині вся антиукраїнська нечисть зосереджена на іменах, скажімо, Бандери і Шухевича. Хоч, і Бандеру, і Шухевича породив власне Коновалець.

І тут постає заковика. Основоположник ОУН наче є, і наче ні, а його «птахи» так і тріпочуть крилятами.  На кшталт нинішніх тягнибоків. Кожен так і норовить бути поруч друга і провідника  Коновальця. Та писком і душею не вдалися вони на сього мудрого вояки й політика. 

Коновалець хоч і забавлявся з Канарісом і Гітлером на предмет « ідеологічної» між ними дружби, та насамперед думав, як з ними вів мову, про свою Ідею. Українську. Хоч його відтак і прибрали, Коновальця: галіціянт – далекий його родич і кацап. А німець тут, даруйте, ні до чого. [Ангела Меркель]. Як нинішній зразок.

Одне слово, я про те, що полковника Коновальця нам бракує. Позаяк Україна в 1991 році не мала жодного свого хоча б лейтенанта, тільки, наприклад, полковника Вілена Мартиросяна, який спромігся ледь-ледь тоді трішечки загикнутися про те, що, скажімо, в Ужгороді немає жодної «Просвіти». Мені, тоді цивільному, було вельми прикро, а чому власне В. Мартиросян, а не якийсь Чук-Семчук або Ко-Гуєнко в погонах не став на захист своєї Батьківщини. 

Ось де заковика!

Бракує нині дядькам і вуйкам полковника Євгенка Коновальця. 

Ото був Чоловік…

 

01 серпня 2017р.

Теги: Коновалець, Петлюра, Бандера, Шухевич