Виняток для БПП: На відміну від Ужгорода, звинуваченого в хабарництві мера Чопа не усунули від виконання обов'язків

Сьогодні Валерій Самардак повернувся на роботу

Виняток для БПП: На відміну від Ужгорода, звинуваченого в хабарництві мера Чопа не усунули від виконання обов'язків

На відміну від аналогії з корупційним скандалом в Ужгородській міській раді, відповідно до якого першого заступника міського голови на час слідства було тимчасово усунуто від виконання обов'язків, звинувачений у хабарництві міський голова Чопа Валерій Самардак сьогодні повернувся на своє робоче місце.

Відповідне постановочне відео в YouTube розмістив один із псевдоактивістів з оточення мера Валерій Наталевич.

З нього стає зрозумілим, що попри те, що кабінет мера опечатано, він перебрав печатку з рук секретаря міськради і повернувся до виконання обов'язків.

Як відомо, В.Самардак є висуванцем від політичної партії "Блок Петра Порошенка", а тому активну участь в процесі його звільнення взяли ставленик цієї політичної сили голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль і нардеп від БПП Роберт Горват, котрі в суді навіть заявили готовність взяти В.Самардака на поруки. При чому, Г.Москаль навіть на відео продемонстрував безпрецедентні наміри щодо тиску на органи правосуддя, не приховуючи, що йдеться про партійний чинник.

У підсумку, саме люди з оточення Г.Москаля внесли 128 тис грн застави за звинуваченого в хабарництві чопського чиновника. Що зафіксував на відео в приміщенні Апеляційного суду Закарпатської області відразу після судового засідання правозахисник Віталій Грегор.

14 червня 2017р.

Теги: Самардак, хабарництво, корупція

Коментарі

1937 2017-07-02 / 12:19:05
Тане, она же Лора Приходько сТупак. Подписи, тем более 2000 в студию!!! А кака собирали подписи Как вы выражаетесь "справжний Чоп" зорошо знает. Активистам, собиравшим подписи по квартирам, дали по 100 гривен, А активисты за каждую подпись платили по 10 гривен. При этом некоторые из так званых активистов , когда их выставляли с домов, с матюками наперевес, говорили, да нам самим этот Самардак и на....не спёрся, только 100гривен не помешают.

Вуву 2017-06-17 / 05:32:25
Ну от маєм ... Самардак . маскаль. Горват ... Всі як один ... від бпп...
Тому тепер зрозуміло чому з "короною" ... З боку правосуддя все так тихо.
Тому що сам кондитер все це покриває.
Вже скільки разів було написано про те як сплюндрували театр на подолі ... Який в народі назвали саркофаг -2.
Тепер ясно звідки стирчать роги і копита порошенківсьського "управління по новому"

Вуву 2017-06-16 / 19:08:08
Це не той анекдот бо " ні в тин ні у ворота ні у церковні вікна".
А те що порошенко повторює "подвиги януковича" , пропихаючи і розтавляючи "свойіх" ... Однопартійців ... Щоб "рулювати" ... То всі знають що це так і тут питань нема. Бо тепер відкати і віджими беруть тільки готівкою ... Щоб все було ... ПРО ZORRO .

До Васі 2017-06-15 / 15:29:13
Скоро побачиш

З анекдоту 2017-06-15 / 15:10:17
" як прикро, що ті люди, які дійсно знають як вивести страну із економічної кризи, а саме прибиральниці, вантажники, кухарі і т.і. вже працевлаштувались!!!!

Вася 2017-06-15 / 13:40:11
До "Кума".
Відповідаємо: ні, факту отримання, вимагання чи погодження на отримання хабаря Самардаком не було. Принаймні це не зафіксовано жодним доказом окрім показами "потерпілого".

Хохма 2017-06-15 / 13:18:55
МелГібсон і Ступачка на одному рівні фільми знімають.!!! Не?

Таня 2017-06-15 / 12:28:45
А що, був факт отримання хабара? Самардака зловили за руку? Спіймали під час передачі грошей? Знайшли в його кабінеті чи хаті мічені гроші? В аналогічний спосіб можна сказати, що якийсь дядько ніс хабара якомусь Куму, а Кум вже нехай доводить зворотнє. Як у тій приказці про дочку-повію. Відео і аудіозаписи, коли затримали Іштвана Цапа, прокуратура злила в мережу оперативненько. Де відео, фото чи аудіозаписи про "Самардак розповідає, скільки треба, щоб зайшло"? Чоп волів би їх побачити чи почути, так

Кум 2017-06-15 / 12:15:40
Так, всі фани самардака, дайте відповідь на одне питання, а не тараторьте услід за москалем, який самардак нєвіновний рафік - " мав місце факт отримання хабаря чи ні ?".

Генек 2017-06-15 / 12:04:10
то як в ПДР - треба дати завершити маневр))

Таня 2017-06-15 / 10:58:06
Це ви - псевдо Чоп. Бо якраз Чоп справжній у переважній більшості знає, хто такий В. Самардак і висловлював йому підтримку, в тому числі збираючи підписи. Яких, до вашого відома, було зібрано близько 2-х тисяч. Тому, не брешіть і не видавайте бажане за дійсне

чоп 2017-06-15 / 10:16:10
псевдо приватіння мешканців. Постановочне відео

Іштван 2017-06-15 / 07:14:25
Ето не Мер ето Чупакабра

суддя Дредд 2017-06-15 / 00:53:45
Пономарьов, на відміну від Цапа і Самардака, не чиновник, а депутат. Це різні речі. Тому порівнювати, справді, можна тільки названих двох чиновників. При чому, у випадку Самардака і посада вища, і сума хабара - теж.

Ужгород 2017-06-14 / 23:08:28
Пономарьов теж не відсторонений. Продовжує головувати на земельній комісії

НОВИНИ: Політика

05:04
З 11 адмінпротоколів за носіння георгіївської стрічки один складено на Закарпатті
03:48
/ 3
Адміністратора групи у Фейсбуку засудили за заклики приєднати Закарпаття до Угорщини
05:15
/ 210
"Операція "Паспорт"
02:37
/ 3
У "Мукачівській справі" апеляції подали як адвокати бійців ПС, так і ГПУ (ДОКУМЕНТ)
09:15
/ 11
На противагу мовчанці під час протистояння на Хустщині, Москаль зутрівся з "новообраним керівництвом" райради
18:19
/ 10
Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить
15:03
Екс-депутати, чиї картки незаконно голосували на дерибанній "замінованій" сесії Ужгородської міськради, ухиляються від слідства
15:47
/ 25
Новим "головою" Хустської райради став представник "Єдиного Центру", а "заступником" – "радикал"
03:58
/ 3
Одного з підозрюваних у державній зраді суд на Закарпатті звільнив від відповідальності
02:17
/ 4
Суд за позовом Москаля "забезпечив" Мукачеву вулиці Бандери і Шухевича
13:18
/ 22
На незаконній сесії в Хусті голову райради та його заступника позбавили повноважень
03:41
/ 2
Російська агентура в Угорщині підриває єдність Європи та намагається дестабілізувати Закарпаття
17:56
/ 9
У четвер голова Хустської райради розкаже про протистояння та чиновницький саботаж через будівництво міні-ГЕС
04:08
/ 5
Замовник провокаційних "угорських" стел на Закарпатті переховується в Росії - СБУ
02:06
/ 8
Угорський паспорт. Питання подвійного громадянства в Україні досі не врегульовано
05:18
/ 9
"Карпатська Січ" провела благодійний страйкбольний турнір до дня солідарності з політв'язнями
05:15
/ 13
На закарпатській Тячівщині роздають листівки із закликом бойкотувати Київський патріархат з українською мовою в богослужіннях
05:14
/ 86
Влада Ужгорода вважає, що місто розташоване на "на угорських етнічних землях"
03:09
/ 5
Угорські паспорти отримав мільйон закордонних угорців - Шем’єн
16:07
/ 5
Попри гучні заяви екс-прем'єра Яценюка про звільнення всього штату закарпатської митниці, у відомстві цього доручення навіть не отримали
16:03
/ 29
Після привласнення "М-студіо" власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді придбав три закарпатських радіо
17:45
/ 41
Власником закарпатського телеканалу "М-студіо" став власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді
14:08
/ 3
Прем'єр Угорщини листом закликав закарпатців із подвійним громадянством голосувати на прийдешніх виборах