Презентацію книги за участі "батька" закарпатських сепаратизму й українофобії в Ужгороді відмінили

Про таке з місця події повідомив кореспондент Закарпаття онлайн.

Презентацію книги за участі "батька" закарпатських сепаратизму й українофобії в Ужгороді відмінили

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні в Ужгороді, у приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка мала відбутися презентація книжки "Євреї та українці: тисячоліття співіснування", одним із авторів якої є П.-Р. Маґочі.

Відповідно до поширеного в ЗМІ банеру, Пол-Роберт Магочі мав особисто презентувати книжку, хоча в тексті анонсу події цього не прослідковувалося. Однак, завдяки збуренню, котре викликала в громадськості та ЗМІ інформація про особиста присутність на публічному заході "батька" закарпатських сепаратизму та українофобії, ідеолога політичного русинства, презентацю в державному закладі відмінили.

Як повідомив кореспондент Закарпаття онлайн, на вході в бібілотеку відвідувачів зустрічала працівниця ЗОУНБ, директорка видавництва В.Падяка, яке й випустило книжку П.-Р. Магочі, Лариса Падяк. Вона повідомляла гостям, що презентація в бібліотеці відбудеться, але "пізніше". На зауваження ж ужгородців, котрі прийшли запобігти толеруванню публічності одіозного науковця, що виступів П.Магочі в бібліотеці не буде, та зреагувала, що "тут не буде фашизму". Тобто, активних містян, що виступають проти транслювання у публічній площині людини, яка доклалася до розвитку міфу про "закарпатську окремішність" і "відірваність" від України, видавці й популяризатори П.-Р. Магочі, услід за кремлівською пропагандою, називають "фашистами".

При цьому, Л.Падяк при толеруванні Управління культури Закарпатської ОДА, за її власним зізнанням, поєднує діяльність в приватній структурі антиукраїнського характеру з роботою в державній установі.

26 червня 2017р.

Теги: Магочі, Падяк

Коментарі

правда 2017-08-16 / 19:32:03
....і хто ми після візитів таких "діячів" на терена Закарпаття.Припиніть говорильню! Треба статтю Закону знайти й готуй куфайку на 2-3 роки... а бавитися з хамами в демократію - себе не поважати...

ЧИТАЧ 2017-07-02 / 03:41:45
Моголи-моголи (Т.Шевченко).

Сьогодні 2017-06-29 / 19:18:43
Сьогодні тут тусовка як на цензорі, кучя порохоботів їх вирізняє агресивна риторика площадний стиль. А навіщо?
Ідея - хай суспільство гризеться між собою, не е здатним об'єднатися.

Микола Б. 2017-06-28 / 13:59:27
Вітаю славних ужгородців!... А цій дівці-падячці у вертикально-смугастій сорочці слід поміняти сорочку на поперечно-смугасту робу!...

До речі 2017-06-28 / 08:25:26
Остання книжка Магочі про євреїв повна таких же маніпулювань, як і попередні про русинство. Магочі нічого видатного із себе у науковому світі не представляє. Компілятор та ілюстратор. Найцікавішими у його "трудах" є малюнки :)

вован 2017-06-27 / 16:18:49


Не флудіть. Тут йдеться про презентацію особи Магочі, а не книжки. Коментар видалено. Адмін


до О.Д. 2017-06-27 / 13:10:15


З рекламою русинства - на інші ресурси. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2017-06-27 / 11:50:09
Зрозумійте одну річ! Є така електронна гралка "Тамагочі" - електронний домашній вихованець, котрого треба годувати, прибирати за ним какашки... Могочі - це якраз і є тим Тамагочі, котрого годують "руським міром" русофіли, а прибирати за ним доводиться нам з вами. Тому кажу своє категоричне НІ! Нічого какати в моєму Закарпатті!!!

Запитання до начальниці управління культури 2017-06-26 / 21:55:27
Доки обласна бібліотека за державні кошти друкуватиме свої видання у сепаратистському видавництві Падяка? Платники податків мають утримувати українофоба?

Вуву 2017-06-26 / 21:26:26
І майонез незнадобився і кетчуп ... І таку "чудну" зустріч відмінили в бібліотеці Потушняка ... "І всі потухли і все загасло".
P.s. прибиральниця може зітхнути з полегшенням - на цей пронесло.

Копча 2017-06-26 / 21:12:51
Сімейство Падяків серйозно заблудилось рятуючи видавництво за російські гроші друкуючи сепаратистську муть. Так можна залишитись взагалі без засобів існування

О.Д. 2017-06-26 / 20:29:27
Не перебріхуйте. Ніхто не заперечував проти презентації книжки. Навіть розмістили анонси. Громадськість збурила присутність самого Магочі. Як ідеолога кремлівського русинства. Власне його і не допускали.
Пройшла ж у Львові презентація без нього?

до кого 2017-06-26 / 20:17:12
гоніння на книги - погана практика.

Для кого 2017-06-26 / 20:13:59
Для кого - для тих хто досі не зрозумів, російська агресивна політика по відношенню до нац меншін і до сусідів це погано.
Не треба повторювати за дурнями.
Ви навели стільки прикладів невже ви цього не бачите?

О.Д. 2017-06-26 / 20:10:44
У тому, що Магочі не відпіарився в бібліотеці, заслуга не влади, а громади. Влада тільки перелякалася і здала назад.

ПИтання до влади конкретне: що цей ідеолог політичного русинства робить в Україні?
Чому йому дозволено в'їзд?

О.Д. 2017-06-26 / 20:07:40


до "щось нагадує"

Для кого це посилання на статтю на Главкомі від 1 березня 2011 року?

Після цього була Революція Гідності, Майдан, Небесна сотня, втеча Януковича, захоплення Росією Криму і війна на Донбасі, в якій загинули тисячі українців.

А бібліотеку в Москві закрили, а директорку - засудили до ув'язнення.


ку ку 2017-06-26 / 20:06:10
Респект владі! - розслабся бот, без тебе розберемось

Респект владі! 2017-06-26 / 19:56:17
"Фашистами" українців називають тільки в Москві. Бо там, бачте, процвітає "демократія". (Єдину українську бібліотеку і ту закривають). А за сепаратизм дають по руках у кожній країні. У нас ще тільки вчаться цьому.

Шкода, що хлопці із "Правого сектору", які прийшли на зустріч, так і не побачили "солодку парочку" Магочі-Падяк.

щось нагадуе 2017-06-26 / 19:39:17
щоб називати путінськи режим дикунським і недолугим, Українцям треба самим бути чимось кращим

"Украинская библиотека в Москве от скандала только выиграла – Ельченко"
http://glavcom.ua/news/38268-ukrainskaja-biblioteka-v-moskve-ot-skandala-tolko-vyigrala-%E2%80%93-elchenko.html

Ужгород 2017-06-26 / 19:04:37
Коли притягнуть до відповідальності сепаратиста Падяка, який паплюжить Україну де тільки може? Більше того, сепаратитська література, яку видає видавництво Падяка, вільно продається в "Кобзарі". Поки це триватиме? Коли СБУ нарешті протре очі?

НОВИНИ: Політика

17:52
/ 1
Ізраїль не надав НАЗК інформацію про нерухомість нардепа Третьякова
05:15
/ 174
"Операція "Паспорт"
02:37
/ 3
У "Мукачівській справі" апеляції подали як адвокати бійців ПС, так і ГПУ (ДОКУМЕНТ)
09:15
/ 10
На противагу мовчанці під час протистояння на Хустщині, Москаль зутрівся з "новообраним керівництвом" райради
18:19
/ 10
Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить
15:03
Екс-депутати, чиї картки незаконно голосували на дерибанній "замінованій" сесії Ужгородської міськради, ухиляються від слідства
15:47
/ 25
Новим "головою" Хустської райради став представник "Єдиного Центру", а "заступником" – "радикал"
03:58
/ 3
Одного з підозрюваних у державній зраді суд на Закарпатті звільнив від відповідальності
02:17
/ 3
Суд за позовом Москаля "забезпечив" Мукачеву вулиці Бандери і Шухевича
13:18
/ 21
На незаконній сесії в Хусті голову райради та його заступника позбавили повноважень
03:41
/ 2
Російська агентура в Угорщині підриває єдність Європи та намагається дестабілізувати Закарпаття
17:56
/ 9
У четвер голова Хустської райради розкаже про протистояння та чиновницький саботаж через будівництво міні-ГЕС
04:08
/ 5
Замовник провокаційних "угорських" стел на Закарпатті переховується в Росії - СБУ
02:06
/ 8
Угорський паспорт. Питання подвійного громадянства в Україні досі не врегульовано
05:18
/ 9
"Карпатська Січ" провела благодійний страйкбольний турнір до дня солідарності з політв'язнями
05:15
/ 13
На закарпатській Тячівщині роздають листівки із закликом бойкотувати Київський патріархат з українською мовою в богослужіннях
05:14
/ 86
Влада Ужгорода вважає, що місто розташоване на "на угорських етнічних землях"
03:09
/ 5
Угорські паспорти отримав мільйон закордонних угорців - Шем’єн
16:07
/ 5
Попри гучні заяви екс-прем'єра Яценюка про звільнення всього штату закарпатської митниці, у відомстві цього доручення навіть не отримали
16:03
/ 29
Після привласнення "М-студіо" власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді придбав три закарпатських радіо
17:45
/ 41
Власником закарпатського телеканалу "М-студіо" став власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді
14:08
/ 3
Прем'єр Угорщини листом закликав закарпатців із подвійним громадянством голосувати на прийдешніх виборах