"Операція "Паспорт" (ВІДЕО)

Чи є зв'язок між подвійним громадянством, культурною експансією і територіальною цілісністю країни? Чому громадяни, які живуть з двома паспортами – інструмент в руках агресора? Лише Крим і Донбас є "гарячими точками" України? Дивіться в новому документальному фільмі – "Операція "Паспорт".

"Операція "Паспорт" (ВІДЕО)

Чому Угорщина заохочує жителів Закарпаття до отримання другого громадянства і чим це загрожує Україні?

Навіщо на Закарпатті цілком таємно створюють етнічні загони самооборони? Хто працює під прикриттям доброчинних фондів в прикордонних районах України? Якою є справжня мета цих організацій, за якими стоять інтереси чужої держави. Які наслідки породжує засилля чужої символіки на Закарпатті.

Журналісти телеканалу 112 побували в Закарпатській області України, зокрема – в заселених етнічними угорцями районах, аби поспілкуватися з експертами, побачити все на власні очі, з'ясувати ситуацію на місці і, в підсумку, дати відповіді на поставлені запитання.

У сюжеті викладено думкк різних сторін - від праворадикалів до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Чиї аргументи переконливіші – робіть висновок самі.

112.ua

11 серпня 2017р.

Теги: паспорт, громадянство, Закарпаття, Угорщина

Коментарі

Вуву 2017-08-19 / 19:24:48
Звичайно що сплата чи не сплата податків громадянами хунійі це є "йіх внутрішнє питання".
Але в даній ситуаційі це порушення і морально - етичних норм громадян (зазначенойі) крайіни ... а також порушення міжнародних норм і прав людини. Бо це є те властиво питання яке з плошини внутрішньойі переходить в плошину зовнішніх міждержавних стосунків .
Чи усвідомлює ЦЕ керівництво обидвох крайін ???

Вуву 2017-08-19 / 19:16:03
Виникає також ... ДУЖЕ ...серйозне питання і до керівницва хунійі.
Надавши громадянство своєйі крайіни тим етнічним хунам які проживпють на територійі Украйіни ... Ви ... Такий спосіб ... На підставі ВАШИХ законів повинні зобовязати йіх сплачувати податок до бюджету ВАШОЙІ крайіни .
Бо по закону (законодавству) кожнойі крайіни всі громадяни (незалежно від расового ,етнічного,національного ,релігійного,соціального походження) ...наділяються рівними правами.
Якщо так то чому Ви самі ПОРУШУЄТЕ СВОЙІ ГРОМАДЯНСЬКІ ЗАКОНИ ?
Чому громадяни що живуть в хуній повинні сплачувати податки ...а громадяни хунійі які живуть за межамі ні ?
Бо якщо Ваша крайіна так відстоюєє дотримання законодавчих положень і позтцій і Ви про це неодноразово заявляли ... То чому Ви самі ці закони порушуєте.

Вуву 2017-08-19 / 19:00:31
Йдемо далі ... Подвійне громадянство дає можливість злочинцям безперешкодно вийіхати за межі крайіни і переховуватись на територійі інших крайін ... Дає реальну можливість (спробу) уникати кримінально -процесуального переслідування і відповідальності за скоєний(ні) злочин(и). Або суттєво утруднючи (чи в такий чи інший спосіб) унеможливлюючи йіх.

István 2017-08-19 / 18:58:27
До форестера - аффтори цього "фильму" спочатку повинні будуть перед судом доказати свої "факти", наведені в сюжеті. А потім вже прийде час подавати юридичні та кримінальні претензій проти них.

Вуву 2017-08-19 / 18:53:01
Виникає також питання і до украйінських відомсв ... Про таку нузгодженість в законодавчому полі ...
Якщо спіймали на хабаоництві ... скажімо поліцейського чи поацівника митнойі служби ... А вони мають подвійне громадянство ... То цілком резонно питається ... Як так могло статись що громадянин хунійі прцює на украйінській таможні ?
Як так могло статись ... Що громадянин хунійі працює украйінським поліцейським ?

Вуву 2017-08-19 / 18:45:55
Така "страусина" політика ... Як наслідок ... Почина ВЖЕ давати свойі викривлені результати .
Для прикладу ... Спіймали працівників таможні (украйінськойі) на хабарницті ... Чи скажімо працівника поліційі ...(бо і вже такі випадки є).
По законодавству якойі крайіни мають судити цих людей ... Якщо РАПТОМ останні ...маючи Хунське громадянство і відповідно всі права (але дефакто і деюре залишаючись громадянами Украйіни) ... Надумають звернутись за допомогою ... До хунійі ???

Вуву 2017-08-19 / 18:33:59
Порушивши украйінське законодавство ... Закон про етнічні меншинип.#1... І на неодноразві звернення украйінськойі сторони про недопустимість таких дій Хунська сторона заняла жорстку позицію непоступливості (гонору дуже багато) ... а Украйінська сторона ... (щоб не нагнітати ситупцію) дипломатично-нейтралну .

Вуву 2017-08-19 / 18:20:30
Але з цим подвійним громадянством почали виникати досить дивні речі.
Замість того щоб сидіти з хунськими паспортами на місці ... До певного часу ... Хуни почали безперешкодно вийіздити до крайін євросоюзу у пошуках праці і в такий спосіб кількісно стрімко зменшуючись ... Що очевидно не було передбачено від самого початку ... Хунським зовннішньо політичним відомсвом.
....що в свою чергу є позитивним благом для Украйіни ... бо зменшує міжетнічну напругу ... І дає шанс отримувпти і поповнювати бюджет валютними надходженнями .

Вуву 2017-08-19 / 18:09:32
Як ви (всі) памятаєте вуву колись писало що подвійне громадянство ... То є порушення украйінського законоавства...що викликало шквал заперечень .
Хунія неузгодивши з украйінською стороною питання ... Надання хунського громадянсьва ... Всупереч укоайінського законодавства ... бо так є ...(читайте дописи вуву нижче) розраховувала насвойі "геополітичні" інтереси ...сподіваючись в такий спосіб посилити і укріпити хунську етнічну спільноту на територійі Украйіни ... З тим ... що вже маючи хунське громадянство (а фактично подвійне) ... Тиснути на зовнішньополітичному рівні на керівницво Украйіни визнати питання автономійі ... Якщо територіально всього Закарпаття ... То принаймні йі хунськойі частини

Олег 2017-08-19 / 12:44:00
До Пенсіонера...А ви на чиїй стороні були якщо б Українцем жили б в Угорщині і мали б Українстке громадянство?

Tibor 2017-08-19 / 12:13:34
пенсіонеру
Треба думати не про конфлікти, а просто зробити так, щоб їх не було. Я й писав про профілактику, попередження опційних конфліктів. А громадянство ні до чого. Де юре угорці маючи тільки українське громадянство все рівно де факто будуть завжди тільки угорцями.

пенсіонер 2017-08-19 / 11:38:53
Цікава річ якій державі віддадуть прерогативу громадяни з двійним громадянством у випадку конфлікту між цими державами. Наприклад між Україною та Угорщиною. Адже присягали служити вірою і правдою обом державам.
Така ситуація цілком можлива, адже раніше теж ніхто не думав що братня нам Росія може піти війною на Україну.

Tibor 2017-08-19 / 11:38:10
форестеру
Як колись індіанці сіу говорили, ми ловимо рибу на своїй стороні, а виловите рибу на вашій стороні, ніхто всередині рибу не ловить, і ніхто нікому не заважає. В деякій мірі я Вас розумію, головне, то є консенсус, і цей консенсус де факто є в Україні між угорцями та українцями. Угорці не претендують і не будуть претендувати на державні посади, окрім районів де вони проживають компактно, користуються своєю мовою, школами, садиками, визнається де юре подвійне громадянство за ним, що де факто вже є. Угорці Не піднімають ніякі питання стосовно автономії, тощо. Українці розбудовуть свою державу на свій кшталт, без втручання угорців не порушуючи права угорців на свою національну ідентичність.

форестер 2017-08-19 / 09:41:58
З перебігу дискусії зрозумів, що претензій по суті фільму не виявлено. Йдуть абстрактні дискусії на теми, зачеплні у сюжеті - подвійне громадянство, етнічні "дружинники", турули і т.д. Угорці не вважають їх загрозами, бо для них вони такими і не є. А українці вважають. Бо для них вони створюють потенційну небезпеку.
Сюжет створено з кута зору українських інтересів. Тому логічно, що попервах він викликав заперечення угорської сторони. Яке, втім, завершилося відсутністю аргументів, бо ті, що є, з інструментарію угорців.
Все природно, бо в українців і угорців різні національні пріоритети і цінності. І різні погляди на ті самі явища.
Отака логіка.

Tibor 2017-08-19 / 08:48:09
Бубію
Де факто подвійне громадянство існує в Україні для багатьох мільйонів, тому єдине що залишилось, законодавчо зафіксувати цей факт і баста, я вже не кажу про те, немає ніяких законодавчих актів стосовно заборони, лишення громадянства. Я вже не кажу про те, що лишитися громадянства України набагато важче, ніж здобути. Я знаю багатьох знайомих, які вже чекають позбутися більше року, я ім не дають. Крім того, щоб почати процедури відмови від громадянства України, потрібно заплатити офіційно 30 000 гривень! Тому, хай собаки гавкають та лають, а караван з подвійними, потрійними громадянами йде вперед.

Вуву євгенові 2017-08-19 / 05:46:48
Нижще я тобі довів ...наскільки ти неправий .
Читай і насолоджуйся .

Вуву 2017-08-19 / 05:42:47
Тому що громадяни з подвійним громадянством ... Сприйматимуться тими громадянами ... які мають лишень одне громадянство ... Як превелійований клас суспільства.
Що в свою чергу є грубим порушенням п1 .... бо порушуються РІВНІ політичні ...соціальні ,економічні та культурні права.
Бо неможе бути так що одним можна а другим ні ... Бо це вже (фактично) нерівність .
Тобі цього досить ....чи ти і далі будеш щось доказувати ??? ...
... І сперечатись ... Чи подавати до неупередженого та обєктивного суду ???

Вуву 2017-08-19 / 05:29:59
Ну так ...але про подвійне громадянство нічого не сказано ... Значить немож .
А от хуни думають з точністю навпаки ... тай іще так зробили ... А тепер ще й доказують що так має бути.
Куди дивляться порошенко- гройсман із клімкіним ???

tolerant 2017-08-19 / 00:17:15
Не штовхайтеся, хлопчики й дівчатка ...

Йено 2017-08-18 / 23:53:16
Читай закон, а не всяке нетрібя :)Закон про національні меншиниЮ
Стаття 1. Україна гарантує громадянам республіки незалежно
від їх національного походження рівні політичні, соціальні,
економічні та культурні права і свободи, підтримує розвиток
національної самосвідомості й самовиявлення.
Усі громадяни України користуються захистом держави на рівних
підставах.
При забезпеченні прав осіб, які належать до національних
меншин, держава виходить з того, що вони є невід'ємною частиною
загальновизнаних прав людини.
Бачиш? НЕВІДЄМНА частина ЗАГАЛЬНОВИЗНАНИХ ПРАВ ЛЮДИНИ.
Читай увесь закон. ВІн не довгий, осилиш.

НОВИНИ: Політика

17:52
/ 1
Ізраїль не надав НАЗК інформацію про нерухомість нардепа Третьякова
02:37
/ 3
У "Мукачівській справі" апеляції подали як адвокати бійців ПС, так і ГПУ (ДОКУМЕНТ)
09:15
/ 10
На противагу мовчанці під час протистояння на Хустщині, Москаль зутрівся з "новообраним керівництвом" райради
18:19
/ 10
Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить
15:03
Екс-депутати, чиї картки незаконно голосували на дерибанній "замінованій" сесії Ужгородської міськради, ухиляються від слідства
15:47
/ 25
Новим "головою" Хустської райради став представник "Єдиного Центру", а "заступником" – "радикал"
03:58
/ 3
Одного з підозрюваних у державній зраді суд на Закарпатті звільнив від відповідальності
02:17
/ 3
Суд за позовом Москаля "забезпечив" Мукачеву вулиці Бандери і Шухевича
13:18
/ 21
На незаконній сесії в Хусті голову райради та його заступника позбавили повноважень
03:41
/ 2
Російська агентура в Угорщині підриває єдність Європи та намагається дестабілізувати Закарпаття
17:56
/ 9
У четвер голова Хустської райради розкаже про протистояння та чиновницький саботаж через будівництво міні-ГЕС
04:08
/ 5
Замовник провокаційних "угорських" стел на Закарпатті переховується в Росії - СБУ
02:06
/ 8
Угорський паспорт. Питання подвійного громадянства в Україні досі не врегульовано
05:18
/ 9
"Карпатська Січ" провела благодійний страйкбольний турнір до дня солідарності з політв'язнями
05:15
/ 13
На закарпатській Тячівщині роздають листівки із закликом бойкотувати Київський патріархат з українською мовою в богослужіннях
05:14
/ 86
Влада Ужгорода вважає, що місто розташоване на "на угорських етнічних землях"
03:09
/ 5
Угорські паспорти отримав мільйон закордонних угорців - Шем’єн
16:07
/ 5
Попри гучні заяви екс-прем'єра Яценюка про звільнення всього штату закарпатської митниці, у відомстві цього доручення навіть не отримали